شرکت تندیس نمای آرمان در سال ۱۳۸۲ و از مجموعه بازرگانی ربیعی با هدف و شعار عرضه مصالح نوین در صنعت ساختمان، شکل گرفت . این شرکت اولین عرضه کننده شیشه های دکوراتیو  Stain Glass و Art Glass  در ایران می باشد.

همزمان با معرفی ورق آلومینیوم کامپوزیت پنل (ALUMINIUM COMPOSITE PANEL (ACP در دنیا، این شرکت از زمره پیشگامان معرفی این سیستم نما در ایران از سال ۱۳۸۲ با برند ALUBOND بوده و همچنین در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ نمایندگی از شرکت Ceramica Mayor  اسپانیا و عرضه سیستم نمای مدرن تراکوتا پانل گردید . این شرکت در سال ۱۳۹۳ با هدف اصلی تعدیل بازار و در نتیجه گسترش مصرف چوب ، این عنصر آرامش بخش و منحصر به فرد طبیعت در صنعت ساختمان ، به عنوان نماینده رسمی کمپانی های Karava Oy فنلاند و Brillux آلمان اقدام به عرضه محصولات این کمپانی ها در ایران نموده است. محصولاتی که مورد پسند و اعتماد مهندسین ، طراحان و سازنده های متخصص و متعهد و در جهت اهداف بلند مدت آنان برای کسب حداکثر رضایت خانواده های ایرانی باشد.

با توجه به عرضه محصولات تقلبی با برند ALUBOND ، شرکت تندیس تجارت آرمان در سال ۱۳۹۰ اقدام به ثبت برند اختصاصی گلکسی باند Galaxy Bond جهت تولید ACP با حداکثر کیفیت با پوشش FEVE و PVDF  و همچنین برند Atlas Bond جهت تولید ACP اکونومی جهت استفاده در دکوراسیون داخلی و تابلو نمود.

در سال ۱۳۹۱ تولید ورقهای کامپوزیت نما با برند گلکسی باند Galaxy Bond در ایران بصورت CKD  با ماشین آلات پیشرفته ، سیستم کنترل کیفی مستمر و دقیق جهت تضمین کیفیت محصول تولیدی آغاز گردید. استفاده از کویل هایی با پوشش PVDF و FEVE و در خواست بالاترین ضخامت رنگ با بالاترین درصد مواد PVDF و رعایت دقیق ضخامت آلومینیوم از معتبرترین تولیدکنندگان بین المللی کویل آلومینیوم و همچنین کنترل دقیق آزمایشگاهی ، مواد اولیه جهت صحت ضخامت و نوع پوشش بخشی از فرآیندیست که موفقیت و خوش نامی گلکسی باند Galaxy Bond  را در بازار رقابتی امروز به ارمغان آورده است.

ورق آلومینیوم کامپوزیت به دلیل وزن کم و پوششهای زیبا و پایدار در برابر عوامل جوی ابزاری مدرن جهت پوشش نمای ساختمان و کاربرد در دکوراسیون داخلی است ، ولی متاسفانه برخی تولید کنندگان و و متولیان برند در صنعت ACP در ایران با قربانی کردن کیفیت با روشهایی مثل کاهش ضخامت آلومینیوم ، کاهش ضخامت رنگ ، استفاده از پوشش پلی استر و یا پلی اتیلن نامرغوب در پی سودجویی بیشتر بوده و همچنین با عناوین متقلبانه ای چون USA و غیره به فریب همکاران و مصرف کنندگان پرداخته و موجبات افول و عدم اعتماد به این صنعت را پدید می آورند . لذا با هدف اعتلای کیفی در صنعت آلومینیوم کامپوزیت در ایران و ایجاد تنوع بیشتر در محصولات ACP عرضه شده (با پوشش های جدید شاین FEVET طرح چوب PVDF ، Brush ،Anodized Mirror) شرکت تندیس نمای آرمان با اتکال به خداوند متعال شعار ( گلکسی باند انتخاب کیفیت و تعهد ) را سرلوحه کار خود قرار داده است و امید است با ترویج این شعار و افزایش سطح دانش فنی همکاران و کارفرمایان و ارتقای سطح انتظارات کیفی آنان شاهد حذف رقابت مخرب در کاهش کیفیت و قیمت و به جای آن ناظر ارتقا و اعتلای این صنعت باشیم.